






| Kód produktu: | UPBW0030A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 87,188 € |
| Cena bez DPH: | 72,056 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,17 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 3x250 listů |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 264 mm |
| Hloubka: | 142 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 72,056 € | 87,188 € | ||
| 5 + | 68,445 € | 82,818 € | ||
| 10 + | 64,834 € | 78,449 € | ||
| 25 + | 61,961 € | 74,973 € |
Závěsný systém na prospekty se zásobníky 3x A4 nad sebou - ca pro 750 letáků
Vyrobeno z polykarbonátu, pro úsporu místa v kancelářích, hotelech,
obchodech a podobně. Průhledné kapsy nabízí plný pohled na brožury a letáky.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. K přichycení na stěnu.
Obsah zásobníku zhruba: 3x250 listů (135g) formátu A4
Dodáváno včetně montážního materiálu
| Cena bez DPH: | 132,089 € |
| Cena s DPH | 159,827 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 28,314 € |
| Cena s DPH | 34,259 € |
| Cena bez DPH: | 10,956 € |
| Cena s DPH | 13,257 € |
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| Cena s DPH | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 18,465 € |
| Cena s DPH | 22,343 € |
| Cena bez DPH: | 6,032 € |
| Cena s DPH | 7,299 € |
| Cena bez DPH: | 14,485 € |
| Cena s DPH | 17,527 € |
| Cena bez DPH: | 28,314 € |
| Cena s DPH | 34,259 € |