



| Kód produktu: | RB-EVE150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 2000x1500 mm |
| Specifikace: | bez tištěného baneru |
| Výška: | 2110 mm |
| Šířka: | 1520 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Umístění: | Na zem |
Přenosný Roll UP - Everyday Banner display
Lehká stabilní jednoduše sestavitelná konstrukce. Roleta má vypínací tyč, která se zasouvá do otvoru v hliníkové základně.
Základna je opatřena dvěma otočnými stabilizačními nohami. Standardní provedení je ve stříbrném eloxovaném hliníku.
Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení.
• Využití pouze do interiérů
• Dodáváno včetně transportní tašky s celoplošným zipem, která zabraňuje zachycení nohou
• Patentovaný stabilizátor nohou pro minimalizaci pohybu banneru
• V nabídce tohoto Roll up systému jsou šíře 80, 85, 100, 120, 150, 200 a 240 cm s výškou 200 cm
• Samotná konstrukce bez tištěného banneru, lze zakoupit i včetně tištěného banneru
Videoukázka tohoto systému ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=xONWlJ9Md4k
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 871,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 313,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 479,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |