









| Kód produktu: | UPSS200002 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 55,108 € |
| Cena bez DPH: | 45,544 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Šedá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 415 mm |
| Průměr: | 420 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 45,544 € | 55,108 € | ||
| 5 + | 43,244 € | 52,326 € | ||
| 10 + | 40,986 € | 49,593 € | ||
| 25 + | 39,179 € | 47,406 € |
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 45,544 € |
| Cena s DPH | 55,108 € |
| Cena bez DPH: | 45,544 € |
| Cena s DPH | 55,108 € |
| Cena bez DPH: | 45,544 € |
| Cena s DPH | 55,108 € |