







| Kód produktu: | WBNECS60x45 |
| Dodavatel: | SCRITTO |
| Cena s DPH: | 18,982 € |
| Cena bez DPH: | 15,688 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 633 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Barva: | Bílá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | 60x45 |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 15,688 € | 18,982 € | ||
| 5 + | 14,908 € | 18,038 € | ||
| 10 + | 14,127 € | 17,094 € | ||
| 20 + | 13,511 € | 16,349 € |
Popisovatelná magnetická tabule Economy 60x45cm
Popisovací Magnetická tabule. Ocelový povrch této magnetické tabule je lakován na bílo. Aluminiový rám s rohovými spojkami.
Dodáváno včetně odkládací přihrádky a upevňovací sady pro montáž na výšku nebo na šířku.
| Cena bez DPH: | 86,242 € |
| Cena s DPH | 104,353 € |
| Cena bez DPH: | 26,858 € |
| Cena s DPH | 32,499 € |
| Cena bez DPH: | 108,542 € |
| Cena s DPH | 131,336 € |
| Cena bez DPH: | 50,472 € |
| Cena s DPH | 61,071 € |
| Cena bez DPH: | 91,458 € |
| Cena s DPH | 110,664 € |