


| Kód produktu: | 919-351-158 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 271,542 € |
| Cena bez DPH: | 224,415 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 30 kg |
| Nosnost: | 200 kg |
| Výška: | 1015 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Typ kol: | Plná |
| Průměr kola: | 125 mm |
| Provedení: | Pozinkovaný |
| Cena bez DPH: | 244,727 € |
| Cena s DPH | 296,120 € |
| Cena bez DPH: | 282,396 € |
| Cena s DPH | 341,700 € |