


| Kód produktu: | UMSD003000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,869 € |
| Cena bez DPH: | 18,073 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 57 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 3x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 216x250x35 mm |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 221 mm |
| Hloubka: | 185 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,073 € | 21,869 € | ||
| 25 + | 17,168 € | 20,773 € | ||
| 51 + | 16,632 € | 20,125 € | ||
| 101 + | 16,097 € | 19,478 € |
Pultový plastový stojánek na letáky 3xA4 nad sebou stojací - ca 750 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 3x 250 listů (135g) formátu A4
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 215 x 250 (117) x 35 mm
| Cena bez DPH: | 244,133 € |
| Cena s DPH | 295,401 € |
| Cena bez DPH: | 12,598 € |
| Cena s DPH | 15,243 € |
| Cena bez DPH: | 6,217 € |
| Cena s DPH | 7,522 € |
| Cena bez DPH: | 12,310 € |
| Cena s DPH | 14,895 € |
| Cena bez DPH: | 29,312 € |
| Cena s DPH | 35,468 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 182,791 € |
| Cena s DPH | 221,177 € |
| Cena bez DPH: | 7,122 € |
| Cena s DPH | 8,618 € |
| Cena bez DPH: | 14,533 € |
| Cena s DPH | 17,585 € |
| Cena bez DPH: | 228,077 € |
| Cena s DPH | 275,974 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 20,749 € |
| Cena s DPH | 25,107 € |