

| Kód produktu: | EX-23WM |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,185 € |
| Cena bez DPH: | 1,805 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 207 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,03 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 55x47x14 mm |
| Výška: | 87 mm |
| Šířka: | 61 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,805 € | 2,185 € | ||
| 25 + | 1,682 € | 2,036 € | ||
| 51 + | 1,641 € | 1,986 € | ||
| 101 + | 1,600 € | 1,936 € |
Nástěnný plastový stojánek na vizitky na výšku - ca 35-50 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 54 x 48 (32) x 11 mm
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 3,488 € |
| Cena s DPH | 4,220 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 7,263 € |
| Cena s DPH | 8,788 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 20,558 € |
| Cena s DPH | 24,875 € |
| Cena bez DPH: | 14,772 € |
| Cena s DPH | 17,874 € |
| Cena bez DPH: | 33,361 € |
| Cena s DPH | 40,366 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 36,931 € |
| Cena s DPH | 44,686 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |