



| Kód produktu: | 4C230 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 31,544 € |
| Cena bez DPH: | 26,069 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 404 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 8x200 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 233x188x30 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| Kapacita: | 8x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| Provedení: | Variabilní |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 26,069 € | 31,544 € | ||
| 8 + | 25,288 € | 30,598 € | ||
| 24 + | 24,260 € | 29,354 € | ||
| 48 + | 22,944 € | 27,762 € |
Pultový plastový zásobník na letáky 8x DL 1/3A4 nad sebou stojací - ca 2000 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 8x 250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
| Cena bez DPH: | 16,735 € |
| Cena s DPH | 20,250 € |
| Cena bez DPH: | 9,498 € |
| Cena s DPH | 11,493 € |
| Cena bez DPH: | 8,470 € |
| Cena s DPH | 10,249 € |
| Cena bez DPH: | 41,735 € |
| Cena s DPH | 50,500 € |
| Cena bez DPH: | 2,549 € |
| Cena s DPH | 3,085 € |
| Cena bez DPH: | 20,600 € |
| Cena s DPH | 24,926 € |
| Cena bez DPH: | 3,372 € |
| Cena s DPH | 4,080 € |
| Cena bez DPH: | 17,763 € |
| Cena s DPH | 21,493 € |
| Cena bez DPH: | 10,321 € |
| Cena s DPH | 12,488 € |
| Cena bez DPH: | 3,701 € |
| Cena s DPH | 4,478 € |
| Cena bez DPH: | 8,018 € |
| Cena s DPH | 9,702 € |
| Cena bez DPH: | 148,314 € |
| Cena s DPH | 179,460 € |