



| Kód produktu: | EX10ECA |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 19,839 € |
| Cena bez DPH: | 16,396 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 49 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 550 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 232x245x66 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Hloubka: | 73 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| Provedení: | Variabilní |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,396 € | 19,839 € | ||
| 20 + | 15,574 € | 18,845 € | ||
| 40 + | 15,081 € | 18,248 € | ||
| 100 + | 14,588 € | 17,652 € |
Nástěnný plastový zásobník na letáky 2x A4 - ca 500 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
otvory v zadní části na přichycení ke stěně, vnitřní spodní část vroubkovaná, pro lepší uchycení letáků tak aby nesjížděli.
Oddělitelný vnitřní rozdělovník, po vyndání je z něho jednoduchý velkokapacitní zásobník na 500 A4
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 500 listů (135g) formátu A4
Vnitřní prostor kapsy: 232x66x245 (107) mm
| Cena bez DPH: | 14,506 € |
| Cena s DPH | 17,552 € |
| Cena bez DPH: | 14,794 € |
| Cena s DPH | 17,900 € |
| Cena bez DPH: | 12,574 € |
| Cena s DPH | 15,215 € |
| Cena bez DPH: | 32,916 € |
| Cena s DPH | 39,828 € |
| Cena bez DPH: | 133,142 € |
| Cena s DPH | 161,101 € |
| Cena bez DPH: | 11,917 € |
| Cena s DPH | 14,420 € |
| Cena bez DPH: | 7,109 € |
| Cena s DPH | 8,602 € |
| Cena bez DPH: | 400,863 € |
| Cena s DPH | 485,044 € |
| Cena bez DPH: | 57,037 € |
| Cena s DPH | 69,015 € |
| Cena bez DPH: | 57,037 € |
| Cena s DPH | 69,015 € |
| Cena bez DPH: | 32,916 € |
| Cena s DPH | 39,828 € |
| Cena bez DPH: | 3,493 € |
| Cena s DPH | 4,226 € |