


| Kód produktu: | EX-23 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,434 € |
| Cena bez DPH: | 2,011 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 409 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,03 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 54x48x11 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Šířka: | 62 mm |
| Hloubka: | 36 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,011 € | 2,434 € | ||
| 25 + | 1,888 € | 2,285 € | ||
| 51 + | 1,847 € | 2,235 € | ||
| 101 + | 1,765 € | 2,136 € |
Pultový plastový stojánek na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 54 x 48 (32) x 11 mm
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 1,806 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,750 € |
| Cena s DPH | 3,328 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,750 € |
| Cena s DPH | 3,328 € |
| Cena bez DPH: | 5,419 € |
| Cena s DPH | 6,557 € |
| Cena bez DPH: | 7,266 € |
| Cena s DPH | 8,792 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |