| Kód produktu: | AA4PXS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 661 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 2 listů |
| Výška: | 211 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 96 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,848 € | 11,916 € | ||
| 20 + | 9,561 € | 11,569 € | ||
| 50 + | 9,151 € | 11,072 € | ||
| 100 + | 8,658 € | 10,476 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru A na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 11,161 € |
| Cena s DPH | 13,505 € |
| Cena bez DPH: | 36,931 € |
| Cena s DPH | 44,686 € |
| Cena bez DPH: | 21,379 € |
| Cena s DPH | 25,868 € |
| Cena bez DPH: | 10,792 € |
| Cena s DPH | 13,058 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 29,216 € |
| Cena s DPH | 35,352 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 27,821 € |
| Cena s DPH | 33,664 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |