


| Kód produktu: | AS172 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,329 € |
| Cena bez DPH: | 2,751 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 199 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,037 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka 90x50 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 64 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Hloubka: | 42 mm |
| Formát: | vizitka 90x50 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,751 € | 3,329 € | ||
| 50 + | 2,751 € | 2,613 € | 3,329 € | 3,162 € |
| 100 + | 2,751 € | 2,531 € | 3,329 € | 3,062 € |
| 250 + | 2,751 € | 2,462 € | 3,329 € | 2,979 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky na vizitky ve tvaru T na šířku.
Využití: na vizitky, permanentky, poukazy, sportovní kartičky a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 12,564 € |
| Cena s DPH | 15,203 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |
| Cena bez DPH: | 2,012 € |
| Cena s DPH | 2,434 € |
| Cena bez DPH: | 1,766 € |
| Cena s DPH | 2,136 € |
| Cena bez DPH: | 2,751 € |
| Cena s DPH | 3,329 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 1,807 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 1,807 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |
| Cena bez DPH: | 2,587 € |
| Cena s DPH | 3,130 € |
| Cena bez DPH: | 5,420 € |
| Cena s DPH | 6,558 € |