



| Kód produktu: | AS171 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,327 € |
| Cena bez DPH: | 2,749 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 149 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,035 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka 90x50 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 54 mm |
| Šířka: | 94 mm |
| Hloubka: | 31 mm |
| Formát: | vizitka 90x50 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,749 € | 3,327 € | ||
| 50 + | 2,749 € | 2,612 € | 3,327 € | 3,160 € |
| 100 + | 2,749 € | 2,529 € | 3,327 € | 3,061 € |
| 250 + | 2,749 € | 2,461 € | 3,327 € | 2,977 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky na vizitky ve tvaru L na šířku.
Využití: na vizitky, permanentky, poukazy, sportovní kartičky a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 2,052 € |
| Cena s DPH | 2,483 € |
| Cena bez DPH: | 1,764 € |
| Cena s DPH | 2,135 € |
| Cena bez DPH: | 2,749 € |
| Cena s DPH | 3,327 € |
| Cena bez DPH: | 2,011 € |
| Cena s DPH | 2,433 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 5,416 € |
| Cena s DPH | 6,554 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 7,263 € |
| Cena s DPH | 8,788 € |
| Cena bez DPH: | 1,805 € |
| Cena s DPH | 2,185 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 1,805 € |
| Cena s DPH | 2,185 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |