


| Kód produktu: | TA4PXV-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,622 € |
| Cena bez DPH: | 6,299 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 265 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,341 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 302 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,299 € | 7,622 € | ||
| 40 + | 6,093 € | 7,373 € | ||
| 120 + | 5,846 € | 7,074 € | ||
| 240 + | 5,517 € | 6,675 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru T na výšku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 33,471 € |
| Cena s DPH | 40,499 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 21,449 € |
| Cena s DPH | 25,953 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 182,791 € |
| Cena s DPH | 221,177 € |
| Cena bez DPH: | 10,992 € |
| Cena s DPH | 13,301 € |
| Cena bez DPH: | 104,199 € |
| Cena s DPH | 126,081 € |
| Cena bez DPH: | 9,881 € |
| Cena s DPH | 11,956 € |
| Cena bez DPH: | 14,327 € |
| Cena s DPH | 17,336 € |
| Cena bez DPH: | 3,705 € |
| Cena s DPH | 4,483 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 14,656 € |
| Cena s DPH | 17,734 € |