



| Kód produktu: | LA5PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,986 € |
| Cena bez DPH: | 3,294 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 578 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,147 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 146 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,294 € | 3,986 € | ||
| 30 + | 3,171 € | 3,837 € | ||
| 120 + | 3,047 € | 3,687 € | ||
| 240 + | 2,882 € | 3,488 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru L na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 18,530 € |
| Cena s DPH | 22,421 € |
| Cena bez DPH: | 10,212 € |
| Cena s DPH | 12,357 € |
| Cena bez DPH: | 10,212 € |
| Cena s DPH | 12,357 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 3,830 € |
| Cena s DPH | 4,634 € |
| Cena bez DPH: | 8,483 € |
| Cena s DPH | 10,264 € |
| Cena bez DPH: | 69,179 € |
| Cena s DPH | 83,706 € |
| Cena bez DPH: | 11,324 € |
| Cena s DPH | 13,702 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 8,071 € |
| Cena s DPH | 9,766 € |
| Cena bez DPH: | 133,416 € |
| Cena s DPH | 161,433 € |