


| Kód produktu: | M0432PRINT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,639 € |
| Cena bez DPH: | 7,140 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5000 ks |
| Minimální odběr: | 25 ks |
| Termín dodání: | K dodání do 2 týdnů |
| Hmotnost Netto: | 0,23 kg |
| Rozměr prospektu: | 153x153 mm |
| Specifikace: | od 25 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| Provedení: | s etiketou |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,140 € | 8,639 € | ||
| 50 + | 5,868 € | 7,100 € | ||
| 100 + | 5,170 € | 6,256 € | ||
| 250 + | 3,980 € | 4,816 € |
Plastový mincovník OPTIMA One
Dvojdílný mincovník z vysoce tvrdého akrylu, po stranách zvýšený, aby mince nesklouzávali z mincovníku. 4 protiskluzové pryže zamezující pohybu po desce.
Etiketa se vkládá mezi díly, kde je hermeticky uzavřená.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 13,993 € |
| Cena s DPH | 16,931 € |
| Cena bez DPH: | 10,423 € |
| Cena s DPH | 12,611 € |
| Cena bez DPH: | 9,397 € |
| Cena s DPH | 11,370 € |
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 9,274 € |
| Cena s DPH | 11,221 € |
| Cena bez DPH: | 8,617 € |
| Cena s DPH | 10,427 € |
| Cena bez DPH: | 4,801 € |
| Cena s DPH | 5,809 € |
| Cena bez DPH: | 8,248 € |
| Cena s DPH | 9,980 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 5,827 € |
| Cena s DPH | 7,050 € |