












| Kód produktu: | UPSD1400A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 220,371 € |
| Cena bez DPH: | 182,125 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 674 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
Plastový áčkový poutač Street SignPro Deco na plakát formátu A1 - Béžový
Street SignPro Deco je vyroben z odolného plastu a je venkovním oboustranným áčkovým stojanem pro dva plakáty formátu A1.
Je opatřen tvarovanou rukojetí pro snadnou přepravu na kolečkách. Je skládací pro úsporu místa ve skladu. V nabídce v černé, šedé a béžové barvě.
Rám jenž překrývá vložený plakát je s antireflexní ochranou a je opatřen skrytým uzamykáním, aby se zabránilo nechtěnému přístupu k plakátu.
V topu stojanu je prostor pro Vaše logo.
Stojany jsou určeny pro venkovní i interiérové použití.
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 50,709 € |
| Cena s DPH | 61,358 € |
| Cena bez DPH: | 33,409 € |
| Cena s DPH | 40,424 € |
| Cena bez DPH: | 5,630 € |
| Cena s DPH | 6,812 € |
| Cena bez DPH: | 91,720 € |
| Cena s DPH | 110,981 € |
| Cena bez DPH: | 76,063 € |
| Cena s DPH | 92,037 € |
| Cena bez DPH: | 91,935 € |
| Cena s DPH | 111,242 € |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 148,323 € |
| Cena bez DPH: | 287,446 € |
| Cena s DPH | 347,810 € |
| Cena bez DPH: | 84,734 € |
| Cena s DPH | 102,528 € |
| Cena bez DPH: | 25,437 € |
| Cena s DPH | 30,778 € |
| Cena bez DPH: | 82,433 € |
| Cena s DPH | 99,744 € |
| Cena bez DPH: | 26,546 € |
| Cena s DPH | 32,121 € |
| Cena bez DPH: | 37,230 € |
| Cena s DPH | 45,049 € |