






| Kód produktu: | PDCL2xA1D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 295,800 € |
| Cena bez DPH: | 244,463 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 16 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8,75 kg |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1792 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 536 mm |
| Formát: | 2xA1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Plast |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 244,463 € | 295,800 € | ||
| 5 + | 232,240 € | 281,010 € | ||
| 10 + | 220,016 € | 266,220 € | ||
| 20 + | 210,213 € | 254,358 € |
Podlahový oboustranný stojan se zaklapávacím rámem na plakát 2xA1 nad sebou - Stříbrný
Celohliníková konstrukce osazená z obou stran klaprámy pro vložení plakátu s UV ochrannou fólií.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/917432010
| Cena bez DPH: | 269,237 € |
| Cena s DPH | 325,777 € |
| Cena bez DPH: | 284,331 € |
| Cena s DPH | 344,041 € |
| Cena bez DPH: | 197,908 € |
| Cena s DPH | 239,469 € |
| Cena bez DPH: | 249,303 € |
| Cena s DPH | 301,656 € |
| Cena bez DPH: | 261,239 € |
| Cena s DPH | 316,099 € |
| Cena bez DPH: | 160,459 € |
| Cena s DPH | 194,156 € |
| Cena bez DPH: | 179,491 € |
| Cena s DPH | 217,185 € |
| Cena bez DPH: | 223,872 € |
| Cena s DPH | 270,885 € |
| Cena bez DPH: | 154,881 € |
| Cena s DPH | 187,406 € |
| Cena bez DPH: | 222,970 € |
| Cena s DPH | 269,793 € |
| Cena bez DPH: | 197,662 € |
| Cena s DPH | 239,171 € |
| Cena bez DPH: | 171,780 € |
| Cena s DPH | 207,854 € |