

| Kód produktu: | KRA1G32B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 67,774 € |
| Cena bez DPH: | 56,011 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,98 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 886 mm |
| Šířka: | 639 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 56,011 € | 67,774 € | ||
| 10 + | 53,221 € | 64,398 € | ||
| 20 + | 50,431 € | 61,021 € | ||
| 50 + | 48,174 € | 58,291 € |
Zaklapávací rám s protipožární certifikací B1 formátu A1 (594x841mm) z 32 mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 22,035 € |
| Cena s DPH | 26,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,332 € |
| Cena s DPH | 19,761 € |
| Cena bez DPH: | 45,178 € |
| Cena s DPH | 54,666 € |
| Cena bez DPH: | 43,906 € |
| Cena s DPH | 53,127 € |
| Cena bez DPH: | 27,780 € |
| Cena s DPH | 33,614 € |
| Cena bez DPH: | 24,661 € |
| Cena s DPH | 29,840 € |
| Cena bez DPH: | 75,790 € |
| Cena s DPH | 91,706 € |
| Cena bez DPH: | 55,314 € |
| Cena s DPH | 66,930 € |
| Cena bez DPH: | 28,683 € |
| Cena s DPH | 34,706 € |
| Cena bez DPH: | 82,519 € |
| Cena s DPH | 99,849 € |
| Cena bez DPH: | 18,301 € |
| Cena s DPH | 22,144 € |
| Cena bez DPH: | 18,876 € |
| Cena s DPH | 22,840 € |
| Cena bez DPH: | 22,856 € |
| Cena s DPH | 27,656 € |
| Cena bez DPH: | 19,409 € |
| Cena s DPH | 23,485 € |