









| Kód produktu: | KRA3G25B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 26,955 € |
| Cena bez DPH: | 22,277 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 28 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,12 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Specifikace: | Protipožární atest |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 22,277 € | 26,955 € | ||
| 10 + | 21,165 € | 25,610 € | ||
| 20 + | 20,054 € | 24,265 € | ||
| 50 + | 19,189 € | 23,218 € |
Zaklapávací rám s protipožární certifikací B1 formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 2,141 € |
| Cena s DPH | 2,591 € |
| Cena bez DPH: | 11,036 € |
| Cena s DPH | 13,353 € |
| Cena bez DPH: | 26,930 € |
| Cena s DPH | 32,586 € |
| Cena bez DPH: | 16,800 € |
| Cena s DPH | 20,329 € |
| Cena bez DPH: | 5,312 € |
| Cena s DPH | 6,427 € |
| Cena bez DPH: | 17,624 € |
| Cena s DPH | 21,325 € |
| Cena bez DPH: | 16,800 € |
| Cena s DPH | 20,329 € |
| Cena bez DPH: | 38,336 € |
| Cena s DPH | 46,387 € |
| Cena bez DPH: | 8,565 € |
| Cena s DPH | 10,364 € |
| Cena bez DPH: | 7,247 € |
| Cena s DPH | 8,769 € |
| Cena bez DPH: | 7,783 € |
| Cena s DPH | 9,417 € |
| Cena bez DPH: | 36,030 € |
| Cena s DPH | 43,597 € |
| Cena bez DPH: | 15,318 € |
| Cena s DPH | 18,535 € |
| Cena bez DPH: | 15,565 € |
| Cena s DPH | 18,834 € |