

| Kód produktu: | KRA0G25B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 100,104 € |
| Cena bez DPH: | 82,730 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1693 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 821x1169 mm |
| Specifikace: | Protipožární atest |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1220 mm |
| Šířka: | 872 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,730 € | 100,104 € | ||
| 10 + | 78,618 € | 95,128 € | ||
| 20 + | 74,465 € | 90,103 € | ||
| 50 + | 71,176 € | 86,123 € |
Zaklapávací rám s protipožární certifikací B1 formátu A0 (841x1189mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 24,424 € |
| Cena s DPH | 29,553 € |
| Cena bez DPH: | 13,158 € |
| Cena s DPH | 15,921 € |
| Cena bez DPH: | 28,618 € |
| Cena s DPH | 34,628 € |
| Cena bez DPH: | 9,704 € |
| Cena s DPH | 11,742 € |
| Cena bez DPH: | 12,171 € |
| Cena s DPH | 14,727 € |
| Cena bez DPH: | 8,553 € |
| Cena s DPH | 10,349 € |
| Cena bez DPH: | 11,719 € |
| Cena s DPH | 14,180 € |
| Cena bez DPH: | 22,122 € |
| Cena s DPH | 26,767 € |
| Cena bez DPH: | 7,525 € |
| Cena s DPH | 9,105 € |
| Cena bez DPH: | 17,969 € |
| Cena s DPH | 21,742 € |
| Cena bez DPH: | 43,586 € |
| Cena s DPH | 52,738 € |
| Cena bez DPH: | 6,826 € |
| Cena s DPH | 8,259 € |
| Cena bez DPH: | 16,694 € |
| Cena s DPH | 20,200 € |
| Cena bez DPH: | 10,773 € |
| Cena s DPH | 13,035 € |
| Cena bez DPH: | 38,281 € |
| Cena s DPH | 46,320 € |