










| Kód produktu: | UCFR255NA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 52,782 € |
| Cena bez DPH: | 43,621 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,88 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 871 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 43,621 € | 52,782 € | ||
| 5 + | 41,852 € | 50,641 € |
Zaklapávací rám MT s protipožární certifikací B1 formátu A1 z 25 mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách, nebo zavěsit na háčky viz možné příslušenství k dokoupení.
| Cena bez DPH: | 0,617 € |
| Cena s DPH | 0,747 € |
| Cena bez DPH: | 32,428 € |
| Cena s DPH | 39,238 € |
| Cena bez DPH: | 16,708 € |
| Cena s DPH | 20,216 € |
| Cena bez DPH: | 76,008 € |
| Cena s DPH | 91,970 € |
| Cena bez DPH: | 20,864 € |
| Cena s DPH | 25,246 € |
| Cena bez DPH: | 140,782 € |
| Cena s DPH | 170,346 € |
| Cena bez DPH: | 20,823 € |
| Cena s DPH | 25,196 € |
| Cena bez DPH: | 50,782 € |
| Cena s DPH | 61,446 € |
| Cena bez DPH: | 7,531 € |
| Cena s DPH | 9,112 € |
| Cena bez DPH: | 95,514 € |
| Cena s DPH | 115,572 € |
| Cena bez DPH: | 15,844 € |
| Cena s DPH | 19,171 € |
| Cena bez DPH: | 80,741 € |
| Cena s DPH | 97,696 € |
| Cena bez DPH: | 35,761 € |
| Cena s DPH | 43,271 € |