

| Kód produktu: | 172803 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 27,270 € |
| Cena bez DPH: | 22,537 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,093 kg |
| Specifikace: | norma ISO 7010 |
| Barva: | Červená |
| Průměr: | 430 mm |
| Tloušťka: | 0,4 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem i stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 28,777 € |
| Cena s DPH | 34,820 € |
| Cena bez DPH: | 13,793 € |
| Cena s DPH | 16,690 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 32,512 € |
| Cena s DPH | 39,340 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 60,878 € |
| Cena s DPH | 73,663 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 104,762 € |
| Cena s DPH | 126,762 € |
| Cena bez DPH: | 111,043 € |
| Cena s DPH | 134,362 € |