

| Kód produktu: | 495423 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 14,113 € |
| Cena bez DPH: | 11,663 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,110 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 4,928 € |
| Cena s DPH | 5,963 € |
| Cena bez DPH: | 11,663 € |
| Cena s DPH | 14,113 € |
| Cena bez DPH: | 11,663 € |
| Cena s DPH | 14,113 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 11,663 € |
| Cena s DPH | 14,113 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 4,517 € |
| Cena s DPH | 5,466 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 5,133 € |
| Cena s DPH | 6,211 € |
| Cena bez DPH: | 6,858 € |
| Cena s DPH | 8,299 € |
| Cena bez DPH: | 4,928 € |
| Cena s DPH | 5,963 € |
| Cena bez DPH: | 4,517 € |
| Cena s DPH | 5,466 € |