

| Kód produktu: | 495123 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 14,997 € |
| Cena bez DPH: | 12,394 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,041 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 91 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 11,694 € |
| Cena s DPH | 14,150 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 4,530 € |
| Cena s DPH | 5,481 € |
| Cena bez DPH: | 4,941 € |
| Cena s DPH | 5,979 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 12,394 € |
| Cena s DPH | 14,997 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 11,694 € |
| Cena s DPH | 14,150 € |
| Cena bez DPH: | 11,694 € |
| Cena s DPH | 14,150 € |
| Cena bez DPH: | 6,877 € |
| Cena s DPH | 8,321 € |
| Cena bez DPH: | 8,524 € |
| Cena s DPH | 10,314 € |