| Kód produktu: | 495723 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 14,107 € |
| Cena bez DPH: | 11,658 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,110 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 4,926 € |
| Cena s DPH | 5,961 € |
| Cena bez DPH: | 5,542 € |
| Cena s DPH | 6,706 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 4,926 € |
| Cena s DPH | 5,961 € |
| Cena bez DPH: | 4,516 € |
| Cena s DPH | 5,464 € |
| Cena bez DPH: | 11,658 € |
| Cena s DPH | 14,107 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 11,658 € |
| Cena s DPH | 14,107 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |