| Kód produktu: | 495823 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 14,101 € |
| Cena bez DPH: | 11,654 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,110 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 11,654 € |
| Cena s DPH | 14,101 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 26,508 € |
| Cena s DPH | 32,075 € |
| Cena bez DPH: | 5,622 € |
| Cena s DPH | 6,802 € |
| Cena bez DPH: | 14,444 € |
| Cena s DPH | 17,477 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 4,514 € |
| Cena s DPH | 5,462 € |
| Cena bez DPH: | 5,622 € |
| Cena s DPH | 6,802 € |
| Cena bez DPH: | 63,603 € |
| Cena s DPH | 76,959 € |
| Cena bez DPH: | 35,453 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 149,569 € |
| Cena s DPH | 180,979 € |