







| Kód produktu: | 486707 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 26,376 € |
| Cena bez DPH: | 21,798 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,599 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 297 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 21,798 € | 26,376 € | ||
| 10 + | 20,690 € | 25,034 € | ||
| 20 + | 19,622 € | 23,743 € | ||
| 50 + | 18,719 € | 22,650 € |
| Cena bez DPH: | 21,798 € |
| Cena s DPH | 26,376 € |
| Cena bez DPH: | 9,154 € |
| Cena s DPH | 11,077 € |
| Cena bez DPH: | 11,248 € |
| Cena s DPH | 13,610 € |
| Cena bez DPH: | 13,383 € |
| Cena s DPH | 16,193 € |
| Cena bez DPH: | 14,122 € |
| Cena s DPH | 17,087 € |
| Cena bez DPH: | 11,248 € |
| Cena s DPH | 13,610 € |
| Cena bez DPH: | 13,383 € |
| Cena s DPH | 16,193 € |
| Cena bez DPH: | 11,248 € |
| Cena s DPH | 13,610 € |
| Cena bez DPH: | 14,122 € |
| Cena s DPH | 17,087 € |
| Cena bez DPH: | 9,154 € |
| Cena s DPH | 11,077 € |
| Cena bez DPH: | 21,798 € |
| Cena s DPH | 26,376 € |
| Cena bez DPH: | 13,383 € |
| Cena s DPH | 16,193 € |