




| Kód produktu: | 480223 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 20,395 € |
| Cena bez DPH: | 16,855 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,332 kg |
| Rozměr prospektu: | 149x148,5 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 148,5 mm |
| Šířka: | 149 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,855 € | 20,395 € | ||
| 10 + | 16,033 € | 19,400 € | ||
| 20 + | 15,170 € | 18,355 € | ||
| 50 + | 14,512 € | 17,559 € |
| Cena bez DPH: | 23,309 € |
| Cena s DPH | 28,204 € |
| Cena bez DPH: | 14,101 € |
| Cena s DPH | 17,062 € |
| Cena bez DPH: | 11,264 € |
| Cena s DPH | 13,630 € |
| Cena bez DPH: | 5,057 € |
| Cena s DPH | 6,118 € |
| Cena bez DPH: | 23,309 € |
| Cena s DPH | 28,204 € |
| Cena bez DPH: | 34,573 € |
| Cena s DPH | 41,834 € |
| Cena bez DPH: | 68,448 € |
| Cena s DPH | 82,822 € |