





| Kód produktu: | 482619 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 91,423 € |
| Cena bez DPH: | 75,556 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,338 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Materiál: | Perspex |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 75,556 € | 91,423 € | ||
| 10 + | 71,805 € | 86,885 € | ||
| 20 + | 68,013 € | 82,296 € | ||
| 50 + | 65,004 € | 78,655 € |
| Cena bez DPH: | 23,784 € |
| Cena s DPH | 28,779 € |
| Cena bez DPH: | 23,784 € |
| Cena s DPH | 28,779 € |
| Cena bez DPH: | 30,256 € |
| Cena s DPH | 36,609 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 17,148 € |
| Cena s DPH | 20,749 € |
| Cena bez DPH: | 23,784 € |
| Cena s DPH | 28,779 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 22,589 € |
| Cena s DPH | 27,332 € |
| Cena bez DPH: | 38,211 € |
| Cena s DPH | 46,235 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 19,621 € |
| Cena s DPH | 23,741 € |