



| Kód produktu: | 482419 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,398 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x210 mm |
| Materiál: | Perspex |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 210 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 30,131 € | 36,459 € | ||
| 10 + | 28,654 € | 34,671 € | ||
| 20 + | 27,135 € | 32,833 € | ||
| 50 + | 25,944 € | 31,392 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 23,686 € |
| Cena s DPH | 28,661 € |
| Cena bez DPH: | 75,246 € |
| Cena s DPH | 91,048 € |
| Cena bez DPH: | 23,686 € |
| Cena s DPH | 28,661 € |
| Cena bez DPH: | 17,077 € |
| Cena s DPH | 20,663 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 22,496 € |
| Cena s DPH | 27,220 € |
| Cena bez DPH: | 19,540 € |
| Cena s DPH | 23,644 € |
| Cena bez DPH: | 38,054 € |
| Cena s DPH | 46,046 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |