






| Kód produktu: | UDS520NA45 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16,638 € |
| Cena bez DPH: | 13,751 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,288 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x450 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x450 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 456 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 13,751 € | 16,638 € | ||
| 10 + | 13,092 € | 15,841 € | ||
| 20 + | 12,392 € | 14,994 € | ||
| 50 + | 11,857 € | 14,347 € |
Informační nástěnný systém se zarovnanou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací,
které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke
stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k
montáži
| Cena bez DPH: | 18,732 € |
| Cena s DPH | 22,666 € |
| Cena bez DPH: | 10,951 € |
| Cena s DPH | 13,251 € |
| Cena bez DPH: | 12,310 € |
| Cena s DPH | 14,895 € |
| Cena bez DPH: | 14,450 € |
| Cena s DPH | 17,485 € |
| Cena bez DPH: | 16,056 € |
| Cena s DPH | 19,428 € |
| Cena bez DPH: | 14,780 € |
| Cena s DPH | 17,883 € |
| Cena bez DPH: | 7,369 € |
| Cena s DPH | 8,917 € |
| Cena bez DPH: | 8,481 € |
| Cena s DPH | 10,262 € |
| Cena bez DPH: | 9,345 € |
| Cena s DPH | 11,308 € |
| Cena bez DPH: | 25,072 € |
| Cena s DPH | 30,337 € |
| Cena bez DPH: | 18,526 € |
| Cena s DPH | 22,417 € |
| Cena bez DPH: | 26,266 € |
| Cena s DPH | 31,782 € |