






| Kód produktu: | UDS520NB35 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,095 € |
| Cena bez DPH: | 11,648 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,225 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x350 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x344 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 356 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,648 € | 14,095 € | ||
| 10 + | 11,072 € | 13,397 € | ||
| 20 + | 10,496 € | 12,700 € | ||
| 50 + | 10,002 € | 12,102 € |
Informační nástěnný systém s utopenou designovou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací,
které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke
stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k
montáži
| Cena bez DPH: | 13,624 € |
| Cena s DPH | 16,485 € |
| Cena bez DPH: | 25,067 € |
| Cena s DPH | 30,331 € |
| Cena bez DPH: | 9,343 € |
| Cena s DPH | 11,306 € |
| Cena bez DPH: | 21,198 € |
| Cena s DPH | 25,649 € |
| Cena bez DPH: | 26,261 € |
| Cena s DPH | 31,775 € |
| Cena bez DPH: | 12,595 € |
| Cena s DPH | 15,240 € |
| Cena bez DPH: | 7,368 € |
| Cena s DPH | 8,915 € |
| Cena bez DPH: | 15,847 € |
| Cena s DPH | 19,175 € |
| Cena bez DPH: | 10,743 € |
| Cena s DPH | 12,999 € |
| Cena bez DPH: | 12,307 € |
| Cena s DPH | 14,892 € |
| Cena bez DPH: | 13,130 € |
| Cena s DPH | 15,888 € |
| Cena bez DPH: | 11,690 € |
| Cena s DPH | 14,144 € |