






| Kód produktu: | UDS520NB30 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,698 € |
| Cena bez DPH: | 10,494 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,193 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x300 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x294 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 306 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,494 € | 12,698 € | ||
| 10 + | 9,959 € | 12,050 € | ||
| 20 + | 9,424 € | 11,403 € | ||
| 50 + | 9,012 € | 10,905 € |
Informační nástěnný systém s utopenou designovou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací,
které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke
stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k
montáži
| Cena bez DPH: | 25,062 € |
| Cena s DPH | 30,325 € |
| Cena bez DPH: | 11,687 € |
| Cena s DPH | 14,142 € |
| Cena bez DPH: | 14,774 € |
| Cena s DPH | 17,876 € |
| Cena bez DPH: | 9,342 € |
| Cena s DPH | 11,303 € |
| Cena bez DPH: | 15,844 € |
| Cena s DPH | 19,171 € |
| Cena bez DPH: | 10,741 € |
| Cena s DPH | 12,996 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,416 € |
| Cena bez DPH: | 13,621 € |
| Cena s DPH | 16,482 € |
| Cena bez DPH: | 18,724 € |
| Cena s DPH | 22,656 € |
| Cena bez DPH: | 12,305 € |
| Cena s DPH | 14,888 € |
| Cena bez DPH: | 8,477 € |
| Cena s DPH | 10,258 € |
| Cena bez DPH: | 26,255 € |
| Cena s DPH | 31,769 € |