






| Kód produktu: | UDS520NA25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,271 € |
| Cena bez DPH: | 9,315 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,162 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x250 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x250 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 256 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,315 € | 11,271 € | ||
| 10 + | 8,863 € | 10,725 € | ||
| 20 + | 8,371 € | 10,129 € | ||
| 50 + | 8,002 € | 9,682 € |
Informační nástěnný systém se zarovnanou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací, které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k montáži
| Cena bez DPH: | 18,465 € |
| Cena s DPH | 22,343 € |
| Cena bez DPH: | 10,710 € |
| Cena s DPH | 12,959 € |
| Cena bez DPH: | 18,670 € |
| Cena s DPH | 22,591 € |
| Cena bez DPH: | 6,894 € |
| Cena s DPH | 8,341 € |
| Cena bez DPH: | 9,684 € |
| Cena s DPH | 11,718 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 8,453 € |
| Cena s DPH | 10,228 € |
| Cena bez DPH: | 12,269 € |
| Cena s DPH | 14,846 € |
| Cena bez DPH: | 21,707 € |
| Cena s DPH | 26,265 € |
| Cena bez DPH: | 16,824 € |
| Cena s DPH | 20,357 € |
| Cena bez DPH: | 10,915 € |
| Cena s DPH | 13,207 € |
| Cena bez DPH: | 16,003 € |
| Cena s DPH | 19,364 € |