






| Kód produktu: | UDS520NB25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,310 € |
| Cena bez DPH: | 9,347 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,162 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x250 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x244 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 256 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,347 € | 11,310 € | ||
| 10 + | 8,894 € | 10,762 € | ||
| 20 + | 8,400 € | 10,164 € | ||
| 50 + | 8,030 € | 9,716 € |
Informační nástěnný systém s utopenou designovou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací, které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k montáži
| Cena bez DPH: | 9,718 € |
| Cena s DPH | 11,759 € |
| Cena bez DPH: | 25,077 € |
| Cena s DPH | 30,343 € |
| Cena bez DPH: | 5,847 € |
| Cena s DPH | 7,075 € |
| Cena bez DPH: | 8,483 € |
| Cena s DPH | 10,264 € |
| Cena bez DPH: | 16,059 € |
| Cena s DPH | 19,432 € |
| Cena bez DPH: | 15,112 € |
| Cena s DPH | 18,286 € |
| Cena bez DPH: | 16,883 € |
| Cena s DPH | 20,428 € |
| Cena bez DPH: | 7,371 € |
| Cena s DPH | 8,919 € |
| Cena bez DPH: | 21,207 € |
| Cena s DPH | 25,660 € |
| Cena bez DPH: | 12,312 € |
| Cena s DPH | 14,898 € |
| Cena bez DPH: | 10,500 € |
| Cena s DPH | 12,705 € |
| Cena bez DPH: | 18,736 € |
| Cena s DPH | 22,670 € |