






| Kód produktu: | UDS520NB20 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,334 € |
| Cena bez DPH: | 7,714 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,13 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x200 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x194 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 206 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,714 € | 9,334 € | ||
| 10 + | 7,345 € | 8,888 € | ||
| 20 + | 6,935 € | 8,391 € | ||
| 50 + | 6,648 € | 8,043 € |
Informační nástěnný systém s utopenou designovou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací,
které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke
stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k
montáži
| Cena bez DPH: | 26,180 € |
| Cena s DPH | 31,677 € |
| Cena bez DPH: | 10,464 € |
| Cena s DPH | 12,661 € |
| Cena bez DPH: | 5,827 € |
| Cena s DPH | 7,050 € |
| Cena bez DPH: | 9,684 € |
| Cena s DPH | 11,718 € |
| Cena bez DPH: | 7,345 € |
| Cena s DPH | 8,888 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 18,465 € |
| Cena s DPH | 22,343 € |
| Cena bez DPH: | 3,816 € |
| Cena s DPH | 4,618 € |
| Cena bez DPH: | 16,824 € |
| Cena s DPH | 20,357 € |
| Cena bez DPH: | 21,133 € |
| Cena s DPH | 25,570 € |
| Cena bez DPH: | 11,613 € |
| Cena s DPH | 14,051 € |
| Cena bez DPH: | 10,710 € |
| Cena s DPH | 12,959 € |