


| Kód produktu: | 1701710909 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 8,121 € |
| Cena bez DPH: | 6,712 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Oranžová |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 35,783 € |
| Cena s DPH | 43,298 € |
| Cena bez DPH: | 60,202 € |
| Cena s DPH | 72,844 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 6,712 € |
| Cena s DPH | 8,121 € |
| Cena bez DPH: | 140,869 € |
| Cena s DPH | 170,451 € |
| Cena bez DPH: | 339,428 € |
| Cena s DPH | 410,707 € |
| Cena bez DPH: | 82,602 € |
| Cena s DPH | 99,949 € |
| Cena bez DPH: | 19,559 € |
| Cena s DPH | 23,667 € |
| Cena bez DPH: | 63,825 € |
| Cena s DPH | 77,229 € |
| Cena bez DPH: | 103,644 € |
| Cena s DPH | 125,410 € |
| Cena bez DPH: | 334,404 € |
| Cena s DPH | 404,629 € |
| Cena bez DPH: | 339,428 € |
| Cena s DPH | 410,707 € |