













| Kód produktu: | UCA255N1A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,532 € |
| Cena bez DPH: | 16,969 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 112x174 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 224 mm |
| Šířka: | 167 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,969 € | 20,532 € | ||
| 5 + | 16,310 € | 19,735 € | ||
| 10 + | 15,774 € | 19,087 € | ||
| 25 + | 15,280 € | 18,489 € |
Oboustranný zasouvací Slide-in rámeček A5 na výšku - Stříbrný
Verze stříbrného hliníkového zasouvacího rámu, se základnou. Odolná vůči nepříznivému počasí, s 25 mm profilem. Ideální pro oboustrannou prezentaci. Dodáváme se speciální kvalitní lepící páskou, upevněnou na spodní straně základny. Vhodný jak na pulty prodejen, tak i na benzinky s uchycením na tankovací stanice.
| Cena bez DPH: | 22,817 € |
| Cena s DPH | 27,609 € |
| Cena bez DPH: | 31,219 € |
| Cena s DPH | 37,775 € |
| Cena bez DPH: | 22,817 € |
| Cena s DPH | 27,609 € |
| Cena bez DPH: | 16,969 € |
| Cena s DPH | 20,532 € |
| Cena bez DPH: | 31,219 € |
| Cena s DPH | 37,775 € |