













| Kód produktu: | UCA255N2A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,456 € |
| Cena bez DPH: | 16,906 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 112x174 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 167 mm |
| Šířka: | 224 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,906 € | 20,456 € | ||
| 5 + | 16,249 € | 19,662 € | ||
| 10 + | 15,716 € | 19,016 € | ||
| 25 + | 15,224 € | 18,421 € |
Oboustranný zasouvací Slide-in rámeček A5 na šířku - Stříbrný
Verze stříbrného hliníkového zasouvacího rámu, se základnou. Odolná vůči nepříznivému počasí, s 25 mm profilem. Ideální pro oboustrannou prezentaci. Dodáváme se speciální kvalitní lepící páskou, upevněnou na spodní straně základny. Vhodný jak na pulty prodejen, tak i na benzinky s uchycením na tankovací stanice.
| Cena bez DPH: | 22,733 € |
| Cena s DPH | 27,507 € |
| Cena bez DPH: | 22,733 € |
| Cena s DPH | 27,507 € |
| Cena bez DPH: | 31,104 € |
| Cena s DPH | 37,636 € |
| Cena bez DPH: | 16,906 € |
| Cena s DPH | 20,456 € |
| Cena bez DPH: | 31,104 € |
| Cena s DPH | 37,636 € |