






| Kód produktu: | CAPOA3G25D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 178,993 € |
| Cena bez DPH: | 147,928 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 217 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1465 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 147,928 € | 178,993 € | ||
| 5 + | 140,542 € | 170,055 € | ||
| 10 + | 133,156 € | 161,118 € | ||
| 20 + | 127,247 € | 153,968 € |
Oboustranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Ostrý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 62,413 € |
| Cena s DPH | 75,519 € |
| Cena bez DPH: | 74,354 € |
| Cena s DPH | 89,968 € |
| Cena bez DPH: | 66,803 € |
| Cena s DPH | 80,832 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 98,071 € |
| Cena s DPH | 118,666 € |
| Cena bez DPH: | 106,894 € |
| Cena s DPH | 129,341 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 214,280 € |
| Cena s DPH | 259,279 € |
| Cena bez DPH: | 81,699 € |
| Cena s DPH | 98,856 € |
| Cena bez DPH: | 82,314 € |
| Cena s DPH | 99,600 € |
| Cena bez DPH: | 74,928 € |
| Cena s DPH | 90,663 € |
| Cena bez DPH: | 93,886 € |
| Cena s DPH | 113,602 € |