





| Kód produktu: | SCPOSTP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 388,957 € |
| Cena bez DPH: | 321,452 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 58 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 13 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1960 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 321,452 € | 388,957 € | ||
| 5 + | 305,373 € | 369,502 € | ||
| 10 + | 289,295 € | 350,046 € | ||
| 20 + | 276,456 € | 334,512 € |
Nohy pro vitríny SCT a SCL, s patkou na připevnění k podlaze
Montážní nohy pro SCT a SCL uzamykatelné vitríny. Průměr těchto nohou je 75mm a jsou vyrobeny z stříbrně eloxovaných válcových hliníkových profilů s montážní drážkou po obou stranách. Dostupné v provedení pro zabetonování do země nebo na samostatné ocelové patky. Každý set obsahuje gumové vložky pro upevnění a bezpečné zajištění vitríny.
| Cena bez DPH: | 254,799 € |
| Cena s DPH | 308,307 € |
| Cena bez DPH: | 245,201 € |
| Cena s DPH | 296,693 € |
| Cena bez DPH: | 327,646 € |
| Cena s DPH | 396,451 € |
| Cena bez DPH: | 343,314 € |
| Cena s DPH | 415,410 € |
| Cena bez DPH: | 421,657 € |
| Cena s DPH | 510,205 € |
| Cena bez DPH: | 486,833 € |
| Cena s DPH | 589,068 € |
| Cena bez DPH: | 553,610 € |
| Cena s DPH | 669,868 € |
| Cena bez DPH: | 488,638 € |
| Cena s DPH | 591,252 € |
| Cena bez DPH: | 546,267 € |
| Cena s DPH | 660,984 € |
| Cena bez DPH: | 605,947 € |
| Cena s DPH | 733,196 € |
| Cena bez DPH: | 360,705 € |
| Cena s DPH | 436,454 € |
| Cena bez DPH: | 416,776 € |
| Cena s DPH | 504,299 € |
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 373,544 € |
| Cena s DPH | 451,988 € |
| Cena bez DPH: | 378,384 € |
| Cena s DPH | 457,845 € |