







| Kód produktu: | SCPOST |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 380,975 € |
| Cena bez DPH: | 314,855 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 119 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 13 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 2504 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 73 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 314,855 € | 380,975 € | ||
| 5 + | 299,075 € | 361,881 € | ||
| 10 + | 283,337 € | 342,837 € | ||
| 20 + | 270,762 € | 327,622 € |
Nohy pro vitríny SCT a SCL, pro zabetonování do země
Montážní nohy pro SCT a SCL uzamykatelné vitríny. Průměr těchto nohou je 75mm a jsou vyrobeny z stříbrně eloxovaných válcových hliníkových profilů s montážní drážkou po obou stranách. Dostupné v provedení pro zabetonování do země nebo na samostatné ocelové patky. Každý set obsahuje gumové vložky pro upevnění a bezpečné zajištění vitríny.
| Cena bez DPH: | 255,270 € |
| Cena s DPH | 308,877 € |
| Cena bez DPH: | 245,654 € |
| Cena s DPH | 297,242 € |
| Cena bez DPH: | 328,251 € |
| Cena s DPH | 397,184 € |
| Cena bez DPH: | 343,949 € |
| Cena s DPH | 416,178 € |
| Cena bez DPH: | 422,437 € |
| Cena s DPH | 511,149 € |
| Cena bez DPH: | 487,734 € |
| Cena s DPH | 590,158 € |
| Cena bez DPH: | 554,633 € |
| Cena s DPH | 671,106 € |
| Cena bez DPH: | 489,542 € |
| Cena s DPH | 592,346 € |
| Cena bez DPH: | 547,278 € |
| Cena s DPH | 662,206 € |
| Cena bez DPH: | 607,068 € |
| Cena s DPH | 734,552 € |
| Cena bez DPH: | 361,373 € |
| Cena s DPH | 437,261 € |
| Cena bez DPH: | 417,547 € |
| Cena s DPH | 505,232 € |
| Cena bez DPH: | 374,235 € |
| Cena s DPH | 452,824 € |
| Cena bez DPH: | 322,046 € |
| Cena s DPH | 389,676 € |
| Cena bez DPH: | 379,084 € |
| Cena s DPH | 458,691 € |