









| Kód produktu: | UWNL0N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 508,00 Kč | 614,68 Kč | ||
| 5 + | 483,00 Kč | 584,43 Kč | ||
| 10 + | 457,00 Kč | 552,97 Kč | ||
| 25 + | 437,00 Kč | 528,77 Kč |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - přírodní
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 320,00 Kč |
| Cena s DPH | 387,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |