

| Kód produktu: | 919-350-717 |
| Dodavatel: | Produs |
| Cena s DPH: | 214,092 € |
| Cena bez DPH: | 176,936 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 22 kg |
| Specifikace: | PN-EN 1929-1:2001 |
| Nosnost: | 87 kg |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 580 mm |
| Délka: | 845 mm |
| Objem: | 87 l |
| Typ kol: | Otočná |
| Průměr kola: | 100 mm |
Povrch: Lesklý - pozinkováno - pochromováno, s dodatečným, průhledným vypalovacím lakem.
| Cena bez DPH: | 203,542 € |
| Cena s DPH | 246,286 € |
| Cena bez DPH: | 203,542 € |
| Cena s DPH | 246,286 € |
| Cena bez DPH: | 192,998 € |
| Cena s DPH | 233,528 € |
| Cena bez DPH: | 176,936 € |
| Cena s DPH | 214,092 € |
| Cena bez DPH: | 192,998 € |
| Cena s DPH | 233,528 € |