





| Kód produktu: | UMSASP0RA6 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 46 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,19 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 104x147 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Barva: | Rose |
| Výška: | 186 mm |
| Šířka: | 118 mm |
| Hloubka: | 63,5 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,181 € | 8,689 € | ||
| 24 + | 6,812 € | 8,242 € | ||
| 48 + | 6,606 € | 7,994 € | ||
| 144 + | 6,401 € | 7,746 € |
Menu stojánek se základnou na letáky formátu A6 na výšku -Rose
Moderní design stojánku s oddělitelnou základnou s vkládanou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu
s tištěným barevným ohraničením.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Dostupné ve třech velikostech A4, A5 a A6 ve třech barevných provedeních - Gold, Rose a Silver
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 14,485 € |
| Cena s DPH | 17,527 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 6,073 € |
| Cena s DPH | 7,348 € |
| Cena bez DPH: | 8,453 € |
| Cena s DPH | 10,228 € |
| Cena bez DPH: | 5,991 € |
| Cena s DPH | 7,249 € |
| Cena bez DPH: | 3,201 € |
| Cena s DPH | 3,873 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| Cena s DPH | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 14,075 € |
| Cena s DPH | 17,030 € |
| Cena bez DPH: | 23,307 € |
| Cena s DPH | 28,202 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 5,909 € |
| Cena s DPH | 7,150 € |