





| Kód produktu: | UMSASP0RA5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,213 € |
| Cena bez DPH: | 9,267 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 54 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 147x209 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Barva: | Rose |
| Výška: | 248 mm |
| Šířka: | 161 mm |
| Hloubka: | 63,5 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,267 € | 11,213 € | ||
| 24 + | 8,814 € | 10,665 € | ||
| 48 + | 8,526 € | 10,316 € | ||
| 144 + | 8,237 € | 9,967 € |
Menu stojánek se základnou na letáky formátu A5 na výšku -Rose
Moderní design stojánku s oddělitelnou základnou s vkládanou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu
s tištěným barevným ohraničením.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Dostupné ve třech velikostech A4, A5 a A6 ve třech barevných provedeních - Gold, Rose a Silver
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 16,104 € |
| Cena s DPH | 19,486 € |
| Cena bez DPH: | 3,707 € |
| Cena s DPH | 4,485 € |
| Cena bez DPH: | 9,843 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 7,208 € |
| Cena s DPH | 8,721 € |
| Cena bez DPH: | 9,226 € |
| Cena s DPH | 11,163 € |
| Cena bez DPH: | 11,326 € |
| Cena s DPH | 13,705 € |
| Cena bez DPH: | 133,443 € |
| Cena s DPH | 161,466 € |
| Cena bez DPH: | 8,484 € |
| Cena s DPH | 10,266 € |
| Cena bez DPH: | 10,544 € |
| Cena s DPH | 12,758 € |
| Cena bez DPH: | 18,534 € |
| Cena s DPH | 22,426 € |
| Cena bez DPH: | 6,096 € |
| Cena s DPH | 7,376 € |
| Cena bez DPH: | 7,372 € |
| Cena s DPH | 8,921 € |