





| Kód produktu: | UMSASP0GA5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,211 € |
| Cena bez DPH: | 9,265 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 42 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 147x209 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Barva: | Gold |
| Výška: | 248 mm |
| Šířka: | 161 mm |
| Hloubka: | 63,5 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,265 € | 11,211 € | ||
| 24 + | 8,812 € | 10,663 € | ||
| 48 + | 8,524 € | 10,314 € | ||
| 144 + | 8,236 € | 9,965 € |
Menu stojánek se základnou na letáky formátu A5 na výšku - Gold
Moderní design stojánku s oddělitelnou základnou s vkládanou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu s tištěným barevným ohraničením.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Dostupné ve třech velikostech A4, A5 a A6 ve třech barevných provedeních - Gold, Rose a Silver
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 11,324 € |
| Cena s DPH | 13,702 € |
| Cena bez DPH: | 4,159 € |
| Cena s DPH | 5,032 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |
| Cena bez DPH: | 12,436 € |
| Cena s DPH | 15,047 € |
| Cena bez DPH: | 16,100 € |
| Cena s DPH | 19,482 € |
| Cena bez DPH: | 18,530 € |
| Cena s DPH | 22,421 € |
| Cena bez DPH: | 3,994 € |
| Cena s DPH | 4,833 € |
| Cena bez DPH: | 20,754 € |
| Cena s DPH | 25,112 € |
| Cena bez DPH: | 14,536 € |
| Cena s DPH | 17,588 € |
| Cena bez DPH: | 8,483 € |
| Cena s DPH | 10,264 € |
| Cena bez DPH: | 14,536 € |
| Cena s DPH | 17,588 € |
| Cena bez DPH: | 3,294 € |
| Cena s DPH | 3,986 € |