





| Kód produktu: | UMSASP0GA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,520 € |
| Cena bez DPH: | 14,479 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 209x296 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Barva: | Gold |
| Výška: | 335 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 63,5 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,479 € | 17,520 € | ||
| 24 + | 13,741 € | 16,626 € | ||
| 48 + | 13,331 € | 16,130 € | ||
| 144 + | 12,879 € | 15,584 € |
Menu stojánek se základnou na letáky formátu A4 na výšku - Gold
Moderní design stojánku s oddělitelnou základnou s vkládanou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu s tištěným barevným ohraničením.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Dostupné ve třech velikostech A4, A5 a A6 ve třech barevných provedeních - Gold, Rose a Silver
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 14,602 € |
| Cena s DPH | 17,669 € |
| Cena bez DPH: | 8,039 € |
| Cena s DPH | 9,728 € |
| Cena bez DPH: | 10,788 € |
| Cena s DPH | 13,053 € |
| Cena bez DPH: | 41,632 € |
| Cena s DPH | 50,375 € |
| Cena bez DPH: | 56,932 € |
| Cena s DPH | 68,888 € |
| Cena bez DPH: | 103,815 € |
| Cena s DPH | 125,616 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 30,845 € |
| Cena s DPH | 37,322 € |
| Cena bez DPH: | 26,005 € |
| Cena s DPH | 31,466 € |
| Cena bez DPH: | 14,602 € |
| Cena s DPH | 17,669 € |
| Cena bez DPH: | 11,157 € |
| Cena s DPH | 13,500 € |
| Cena bez DPH: | 18,007 € |
| Cena s DPH | 21,788 € |