




| Kód produktu: | 1709021060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,420 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 320x180x23 mm |
| Specifikace: | Magnetický |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 690,00 Kč | 834,90 Kč | ||
| 5 + | 669,00 Kč | 809,49 Kč | ||
| 10 + | 649,00 Kč | 785,29 Kč | ||
| 20 + | 628,00 Kč | 759,88 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na 1x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 907,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 756,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 124,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 452,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 756,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,00 Kč |
| Cena s DPH | 609,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,00 Kč |
| Cena s DPH | 214,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |